דף הבית
אודות
אירועים
דרושים/טפסים
מכרזים
טפסים
דרושים
חוברת חוגים
גלריה
צור קשר
לאיזור האישי
לוח אירועים
עמוד הבית
>
לוח אירועים
אוקטובר 2019
ראשון
שני
שלישי
רביעי
חמישי
שישי
שבת
29
30
1
ב' תשרי התש"פ
2
ג' תשרי התש"פ
3
ד' תשרי התש"פ
4
ה' תשרי התש"פ
5
ו' תשרי התש"פ
6
ז' תשרי התש"פ
7
ח' תשרי התש"פ
8
ט' תשרי התש"פ
9
י' תשרי התש"פ
10
י"א תשרי התש"פ
11
י"ב תשרי התש"פ
12
י"ג תשרי התש"פ
13
י"ד תשרי התש"פ
14
ט"ו תשרי התש"פ
15
ט"ז תשרי התש"פ
16
י"ז תשרי התש"פ
17
י"ח תשרי התש"פ
18
י"ט תשרי התש"פ
19
כ' תשרי התש"פ
20
כ"א תשרי התש"פ
21
כ"ב תשרי התש"פ
22
כ"ג תשרי התש"פ
23
כ"ד תשרי התש"פ
24
כ"ה תשרי התש"פ
25
כ"ו תשרי התש"פ
26
כ"ז תשרי התש"פ
27
כ"ח תשרי התש"פ
28
כ"ט תשרי התש"פ
29
ל' תשרי התש"פ
17:00-חוג מחול מזרחי/ריקודי בטן
30
א' חשון התש"פ
31
ב' חשון התש"פ
16:30-קבוצת לימוד ערבית מדוברת / עברית מדוברת
1
2
3
4
5
19:30-ערב פתיחה חגיגי
6
16:00-לצלם את המאפיה
18:00-תמונת חייו
19:00-פתיחת תערוכה והקרנה:
20:00- מסורבות בכורה עולמית
21:45-בלתי נתפס | בכורה ישראלית
7
11:00-יום עיון - דוקו ספורט: מה מחבר בין ספורט ליצירה קולנועית?
16:00-פגות תוקף
18:00-מאה אחוז
20:00-אמנושקה גרמושקה
20:00-האור שבקצה הכפר
00:00-אדם חדש
00:00-ספייס
19:00-אנג'ליקה
21:00-ההתגלות של הילמה אף קלינט
22:00-ג'ון ויוקו: רק שמיים מעל
16:30-.מיזם "עכותיקה"
09:00-2 .כפר הסטודנטים "איילים"
15:00-המצודה ההוספיטלרית כפי שטרם נראתה القلعة الإسبتاريّة كما لم تُرَ حتّى الآن
16:00-בעקבות רבן גמליאל השני
10:00-גני בהג'י לעת השקיעה או סיור עם הגנן הראשי حدائق البهجة
16:30-הבית של חאג'ה מונירה אבו חמיד – מפגש על כוס קפה ערבי
17:30-הקיבוץ העירוני الكيبوتس البلديّ
13:00-דילמות של שימור בעיר היסטורית
12:00-בית מלאכה "אחים חמאדי" לבניית סירות
15:00-סטודיו אורוקא صالة العرض أوروكا
14:00-סטודיו "אל-מדרסה" לסיתות באבן
14:00-גלריה 192 . صالة عرض 192
14:00-סטודיו "אל-מדרסה" לסיתות באבן
18:00-למה במגדל שמעל חאן אל-עומדאן יש שעון ספרות בארבע שפות?
15:00-מחסן הדייג של ראיד
14:30-בית אירוח מליסדנה
15:00-"עכו – המזרח בוער בליבך…" סיור בהדרכת אמנון גופר, זמן גליל מערבי
09:00-קיר סבתא- תערוכה ושיח גלריה במרכז המבקרים, עמותת זמן גליל מערבי
16:00-ערבסק عربسك
19:30-"זמן הידברות" עם זוהר בהלול וחיים אסולין
19:00-הסראייה- המבנה השלטוני המרכזי בתקופה העות'מאנית
15:00-סדנה לקליעת סלים עם סמייה מתא
17:00-עכותל عكوتيل
15:00-מסע בזמן- מבית המשפט הישן לבית המשפט החדש (סיור)
17:00-זאוויית א-שאזלייה
17:00-זיידן סאריה סוויט
17:00-כנסיית סנט ג'ון
15:00-"עלמא" – מחורבה לחדר אירוח מודרני
15:00-"שחרור הנפש" תערוכה של האומנית כיפאיה עיאיטי
14:00-פרוייקט שימור החומות
12:00-הפרוייקט של קטי ראף- מיזם פרטי לטובת הקהילה
11:00-בעקבות החפירות הארכיאולוגיות בעכו
16:00-מרכז הנוער- מגדלור مركز الشبيبة-الفنار
14:30-מגדל האוצר (בורג' אל ח'זנה) برج الخزنة
14:00-כפר הסטודנטים איילים قرية الطلّاب أياليم
18:30- ערב טעימות יין בבית התיירנים أمسية تذوّق نبيذ في "بيت هتَيْرنيم
15:00-החצרות האחוריות בעכו העתיקה الساحات الخلفيّة في عكّا القديمة
17:00-חדר בריחה בחנות סיפור חוזר
10:00-.מיזם "עכותיקה"
13:00-בית כנסת הרמח"ל ומרכז המבקרים לתרבות יהודית בעכו
8
10:00-טוני מוריסון: חלקי חיי| בכורה ישראלית
12:30-שייקה - החיים הנסתרים של שייקה אופיר
15:00-האזרח חודורקובסקי בכורה ישראלית
17:30-האחות של מוסוליני
20:00-נוסעי חצות
20:00-מריאן ולאונרד: מילים של אהבה + הופעה של רונה קינן
16:00- הג'אם "الجام
09:30-בעקבות סודות מתקופת המנדט في أعقاب أسرار من فترة الانتداب
10:00-פאר עות'מאני בכפר הנוער "מנוף" فخامة عثمانيّة في قرية الشبيبة "منوف"
10:00-גני רידוואן حدائق رضوان
12:00-סיור בתל נפוליאון / תל עכו جولة في تلّة نابليون/ تلّة عكّا
10:00-סיור בין אמנים בעיר המנדטורית
11:00-ביתו של האומן איתן הורוביץ
11:00-כנסיית סנט אנדריאס
10:00-פרויקט הפיילוט לשיקום של מבני המגורים של תושבי עכו העתיקה
12:00-בית חווא بيت حوّا
11:00-מרכז העשרה לגיל הרך
9
10:00-ארץ הדבש
11:45-החיים דבש - טיול בעקבות הדבש
12:00-על חברים ואלוהים
13:45-פברוטי
16:15-המערה | בכורה ישראלית
18:15-לאה צמל, עורכת דין
21:00-אירוע נעילה