יום שני | 16:10
מעון צעד ראשון, רח' גיבורי סיני 21
יום שלישי | 09:30
שלום הגליל 1 עכו
יום חמישי | 19:30
אולם מרכז קהילתי בית העם
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 18:00
מגרשי הטניס, סמוך למרכז קהילתי בית היימן
יום שני | 18:30
אולם ספורט אשכול
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום שלישי | 18:00
פארק שמעון תורג'מן (רחוב השושנים 11)
יום רביעי | 09:00
אולם הפיס נועם הרצוג
יום חמישי | 19:00
אולם אשכול
יום שישי | 00:00
בחטיבות הביניים
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום ראשון | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שני | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו
יום שלישי | 16:00
מעון חלומוטף לוי 1 עכו
יום שלישי | 09:30
מעון אפגד - שלום הגליל 1 עכו