ישראלה קיטנר
מנהלת
מייל
טל:
פקס:

תחום הגיל הרך במרכזים הקהילתיים בעכו נמצא בצמיחה, השנה, מעבר לשני מעונות יום פעילים אנו מציעים להורים לילדים בגיל הרך פעילות ערכית, מגוונת ומהנה במספר מקומות בעיר.

אנו פתוחים לשיח על מנת לשתף את ההורים בבניית התוכנית המוצעת.

מעונות היום שלנו שייכים לרשת ״התחלה חכמה" של החברה למתנ"סים. התחלה חכמה הינה רשת מעונות יום קהילתיים, הפועלת משנת 2001. ברשת 130 מעונות יום ב 64 ישובים ברחבי הארץ. מעונות היום של רשת "התחלה חכמה" נותנים מענה לאוכלוסיות מגוונות.

בשל היותה רשת מעונות יום קהילתיים, משקף כל מעון את האפיונים התרבותיים היחודיים של הקהילה בה הוא פועל. מאז הקמתה, שואפת הרשת לעבודה חינוכית איכותית שבבסיסה הפיכת המעון למרכז חינוך ותרבות לילדים, להורים ולקהילה תוך שיתוף הורים בנעשה.

בעכו ישנם 2 מעונות יום - 1 .עפרוני, בשכונת הכרם 2 .מעון חלומוטף , בשיכון. המעונות פועלים בין השעות 7:00-16:00. מעונות היום שלנו מוכרים ע"י משרד התמ"ת, שכר הלימוד מדורג וההורים זכאים להשתתפות בשכר הלימוד בהתאם להכנסותיהם.

האני מאמין החינוכי שלי שם את הילד במרכז, אני מאמינה בילד וביכולותיו, מכירה בחשיבות הסביבה החברתית-תרבותית להמשך התפתחותו של הילד כי רק מודעות ושיתוף פעולה של: צוות, הורים וילדים, תביא לפריחה ולצמיחה אישית ומערכתית.