סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-6753001/2
limoruz@akko.matnasim.co.il
פקס: 04-9918101

התכנית הינה לכיתות ד' -ה' , חוג אחד בלבד 

עלות שנתית של 100 שח 

להרשמה יש להכנס  www.hugim.org.il  |  

04-6753001/2 | תמיכה טכנית אינטרנטית 03-5114035

 יום הפעילות שעת הפעילות החוג המדריך /כה
שזר   א'  14:40-15:25  שח-מט  ולנטינה ריאסקין
   א'  14:40-15:25  רובוטיקה ערן שכטר 
  א'   14:40-15:25  קיקבוקסינג הילה מרידור 
  א'   14:40-15:25  היפ הופ תמר ברג 
 גורדון  א'   14:45-15:30  קפאורה תומר ארמה  
  א'   14:40-15:30  קשרים-שדאות עילם קידר 
 שובו א'   12:30-13:15  רובוטיקה -קבוצת בנים ערן שכטר 
  א'   13:20-14:05 רובוטיקה - קבוצת בנים  ערן שכטר 
  א'   13:30-14:15 שח-מט - קבוצת בנות   ולנטינה ריאסקין  
  א' 13:30-14:15 אומנות ויצירה - קבוצת בנות שרה קולא
רמב"ם  ב' 13:45-14:30 דרמה ותאטרון  מירב רמז
  ב' 14:30 - 13:45 אנגלית - הלך דורון  ג'וליאנה עיד 
אשכול ב'  13:45-14:30 קיקבוסינג  הילה מרידור 
  ב' 14:30 - 13:45 היפ הופ תמר ברג 
  ב' 14:30 - 13:45 קפאורה  תומר ארמה 
  ב' 14:30 -13:45  רובוטיקה  ערן שכטר
   ב'  13:45-14:30  תרפיה באומנות  קטיה בי 
  ב'  14:30 -13:45 קשרים - שדאות עילם קידר 
וויצמן  ב' 15:30 -14:45 קשרים - שדאות  עילם קידר 
  ב' 15:30 -14:45 דרמה ותאטרון מירב רמז
  ב' 15:30 -14:45 רובוטיקה ערן שכטר 

 

 

 יום הפעילות שעת הפעילות החוג המדריך/כה
התומר   ג' 14:30-13:45   מאסטר שף  אורית מיארה - קטן 
   ג'  13:45 -14:30  רובוטיקה  ערן שכטר 
   ג'  13:45 - 14:30  היפ הופ   תומר ברג
   ג' 13:45- 14:30  אנגלית - הלן דורון  ג'וליאנה עיד 
 ברכת ישראל - בנים   ג' 11:45 - 12:30  רובוטיקה כיתה ד' בנים  ערן שכטר 
   ג' 13:45 -14:30  רובוטיקה כיתה ה' בנים  ערן שכטר 
רמב"ם   ד' 13:45 -14:30  קשרים - שדאות  דויד בוים  
  ד'  14:40 -15:25  רובוטיקה   ערן שכטר 
 ממלכתי דתי תורני נועם  ד'  14:40 -15:25  קשרים - שדאות ( קבוצת בנים )   דויד בוים  
   ד'  14:40 -15:25  תרפיה באומנות - קבוצת בנות   קטיה בי
גורדון   ד'   14:40 -15:30 שח - מט  ולנטינה ריאסקין 
   ד' 14:45 - 15:30   רובוטיקה   ערן שכטר 
 ברכת ישראל באר יה - בנות ד'   12:15 -13:00 טבע וסביבה כיתה ד' בנות  צביה צולק 
  ה'  14:40 -15:25  טבע וסביבה כיתה ה' בנות  צביה צולק  
ממלכתי דתי תורני נועם   ה'  14:40 -15:25  דרמה ותאטרון - קבוצת בנות  מירב רמז 
  ה'  14:40- 15:25  מאסטר - שף  קבוצת בנות   אורית מיארה - קטן 
  ה'  14:40-15:25    קפאורה ( קבוצת בנים )  תומר ארמה 
גורדון ה' 14:00-14:45 רדיו ותקשורת בני בר יהודה
  ה' 14:00-14:45 היפ הופ  תומר ברג
  ה' 14:00-14:45 תרפיה באומנות  קטיה בי
  ה' 14:00- 14:45 אנגלית - הלן דורון  ג'וליאנה עיד
וייצמן ה' 14:00-14:45 מסע קסום בעיר קסומה דני ארמה
בית יעקב ה' 14:10-14:50 דרמה ומשחק  שושני כהן
  ה' 14:50-15:30 דרמה ומשחק שושני כהן

ד' 

  • החברה למתנסים
  • עיריית עכו
  • מתנסנט